Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animációt melyik programmal a...

Animációt melyik programmal a legérdemesebb készíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni, de nem csak kisstílű programokkal, hanem tényleg foglalkozni szeretnék vele, de nem tudom, hogy melyik programot/programokat lenne érdemes megtanulni használni. Megköszönném, ha tudnátok nekem tanácsot adni. Előre is köszönöm :)

2013. márc. 24. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az animációt úgy érted, mint az animációs filmeket, akkor: 3ds max, Blender, Maya stb

De az animáció készítés nem megy rögtön 1 hét után. Baromi sokat kell gyakorolni, hogy egyáltalán le tudj valamit jól modellezni, aztán textúrázni, fényeket beállítani, megtanulni a jó render beállításokat. És ez még csak egy kép. Az animációhoz ott van még a testek mozgása, a kamera mozgása. Elég jó gép kell ahhoz, hogy egy jobb animációt egyáltalán le tudj renderelni.

Én 3-4 évig tanultam a számítógépes grafikát így itthon, de animációt sosem készítettem. Szóval tényleg nagyon sokat kell tanulni.

2013. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, animációs filmre gondoltam, és tudom, hogy nem könnyű :) De szeretném megtanulni, mert grafikus végzettségem van, de az animációt nem vettük komolyabban, de szeretném mindenklpp ezt is megtanulni a tervezés mellé. Köszönöm a programokat amiket ajánlottál, megnézem őket :)
2013. márc. 24. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A Blender ingyenes, de nagyon jó.
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!