Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 vagy windows 7?...

Windows 8 vagy windows 7? melyik a jobb?

Figyelt kérdés

na... azt mondják hogy a win 8 gagyi,mert tabletre készült stb stb stb.....


ha kijön rá a szervízcsomag akkor van rá valami esély hogy egy Jó, stabil, és minden alkalmazással,játékkal kompatibilis lessz ?


Az viszont biztos hogy átlagosan 20 mp-el gyorsabban betölt a win 8 ,mint az előző veruió...... de lessz valamikor értelme átváltani rá ?


2013. márc. 24. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ki mondta?
2013. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most ez a kérdés mire vonatkozik ? mert elég sok mindent írtam....
2013. márc. 24. 18:23
 3/14 A kérdező kommentje:

de gondolom az első mondatra gondolsz....


mindenhol azt olvasom,hogy pl : nincs normális start menü,csak külön programmal lehet beállítani,sok játéknál gyengébb a win 7 -nél,sőt van sok olyan játék,program van ,ami el sem indul rajta

2013. márc. 24. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
A 8 az jobb mint a 7, stabilabb, hülyeség hogy tabletre készült, hanem arra is átírták. Minden megy rajta mint a 7-en.
2013. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anti paladin ***** válasza:

Embere válogatja. Sztem kompatibilitás szempontjából a win7 jobb bár erre nem tudok pontos infót adni. Az hogy instabil lenne a 8 vagy rossz, marhaság. Csak meg kell szokni.

Akik nem élből fikázzák, azt mondják gyorsabb a 8 a 7-nél. De ne a boot időt nézd, hanem a használat közbeni különbséget.

2013. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

és bonyolult lessz megtanulnom ?


mármint pl : hogyan telepítek fel egy játékot, stb stb... mert azt mondják hogy bonyolult, és nincs is start menü.

2013. márc. 24. 18:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden nap új játékokat szedek le meg programokat ami eddig nem ment az a pokoli szomszédok 7, minden más tökéletesen fut.(pl. Cod,gta4,nfs stb)
2013. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy kell telepíteni, nem tudom melyik hülye mondta ezt neked, a start menüt meg lehet pótolni!(én is raktam rá start menüt, de meg lehet szokni nélküle is)
2013. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

és hogyan zajlik egy játék telepítése a win 8-on ?


úgyanúgy mint a 7-en ?

2013. márc. 24. 18:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen minden ugyan úgy.
2013. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!