Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen eszközökkel és eljáráss...

Milyen eszközökkel és eljárással lehet felvenni FM rádióadást rádión keresztül PC-re mp3 formátumba?

Figyelt kérdés
A sima stream-es megoldás azért nem jó, mert van, hogy beakad a buffer és percekig nincs adás, rosszabb esetben nem is jön vissza. Így szeretném azt megoldani, hogy fm rádióból valamilyen eszköz segítségével rögzíthessek.

#mp3 #rádió mp3-ba #fm rádió felvétel
2013. márc. 25. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:

én régebben a Spider Player ingyenes magyar progival csináltam,

ez fönt van a Szoftverbázis-on,

[link]

2013. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

RamaRadio

Töb száz beépített rádióadással

2013. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jack dugós rádió veszel egy olyan jack kábelt aminek mind a 2 vége bemenet és egyik vége a gép mikrofoncsatijába a másik a rádióba és a gépen vmilyen progival felveszed a mikifont
2013. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Esetleg az Audacity.

Igaz, én kazetták digitalizálására használtam, és nem rádióadás felvételére, de gondolatom szerint, arra is alkalmas kell legyen.

2013. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt! Bár (rosszul fogalmaztam valószínű) nem programot kerestem, hanem Bolya István Úr válaszát. Köszönöm szépen!
2013. márc. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!