Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus eee pc x101ch-n webkamerá...

Asus eee pc x101ch-n webkamerájához milyen illesztőprogram vagy driver kellene? Valamint milyen programmal tudnék egyszerá képet készíteni a webkamerával? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá, de sem skype-on sem gtalkon nincs képem, a sajátgépben sem találom a webkamerát. Az asus honlapján csak egy eCam nevű programot találtam, ami csak azonnali képrögzítésére volt alkalmas, és azokat a képeket sem lehetett rendesen lementeni.

2013. márc. 25. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
start menű >számítógéppen jobb egérgomb >kezelés > eszközkezelő, itt keresd meg a webkamerát,a szó előtt kell lennie egy sárga kérdőjelnek vagy felkiáltó jelnek,jelöld ki > jobb egérgomb > és illesztőprogram frissitése
2013. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előző példát win 7 operációs rendszerhez írtam
2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! windows 7-em vn, ezt elfelejtettem írni. biztos ott kellene lennie, de nincs sajnos... pedig elég alaposan megnéztem, szóval alapjaiban meg kellene valamit változtatni akkor...? mondjuk egy újratelepíés?
2013. márc. 26. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor DRIVER MAGICIAN programot tölsd le, olyat amihez van seria kulcs is, hogy teljes legyen a progi. telepisd fel,utána a programban a bal oldali listában kattincs az update, vagy driver update szóra, átvizsgálja a géped milyen driverek nincsenek még teéepítve, és ha megjeleniti a kamerát is hogy nincs telepitve, akkor kijelölöd és letőltés. de még megprobálok utána nézegetni utána néze
2013. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez hozta a megoldást!
2013. márc. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!