Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor a GTA san andreast...

VargaVictory98 kérdése:

Amikor a GTA san andreast elindítom akkor még előhozza a fekete képernyőt, de utána a többit nem pl: NVIDIA meg ezeket pedig nem csintem semmit. Egyik nap még elindult másik nap már nem. O_O? Please help

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz be másik cracket. Nálam is produkált ilyet. Volt 1.0-ás és 1.01-es crackem. Ha nem indult az 1-es akkor beraktam az 1.01-est és elindítottam, aztán utána vissza az 1-est. Mondjuk csak akkor kell visszacserélni, ha multizol.
2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem jött össze... valakia dott egy tanácsot, hogy a win 98 / me vel kell és elindul és el is indult, DE a menüt mát nem hozta be mert bezárult! ????
2013. márc. 26. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerűbb, ha piratebay-ről szedsz egy másik verziót és kész.
2013. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rájöttem mi a baja... ha a gépem 1280×768 as felbontásban van akkor elindítja simán de ha nem akkor nem. és az a baj, hogy valamikor az: általános nem PnP képernyő néven van a gépem és akkor betom tenni az 1280-ast ha pedig visszavált Fhilip FTV -re akkor meg nincs köztük olyan és bármilyen mást választok nem idul el rajt a gta.
2013. márc. 31. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!