Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok konvertáló programo...

Marokmarcsi kérdése:

Mondanátok konvertáló programokat, amivel át tudom konvertálni az AVI formátumú filmet MP4-be, vagy 3GP-be, hogy nézhető legyen mobilon? Lehetőleg online konvertáló legyen, de az se baj, ha le kell tölteni.

Figyelt kérdés

A film adatai: 885 mb

Width: 720 pixels

Height: 304 pixels

2:43:35

Bit rate: 78kbps

Audio format: MPEG Layer-3

Frame rate: 25 frames/second

Date rate: 92kbps



2013. márc. 27. 06:49
 1/6 Lajos54 ***** válasza:
100%

Az online konvertálóknak egy nagy hátránya, hogy működésük hálózatfüggő. Szerintem sokkal jobb, ha a helyi gépen van a program.

Sokan dicsérik a Format Factory-t, szinte nincs számára ismeretlen formátum.

Rendszeresen használom az Any Video Convertert. Ingyenes, van magyar felülete, elég sok formátumot ismer, és egy-egy formátumon belül a minőség az igényeknek megfelelően tág határok között állítható. Szépen és elég gyorsan dolgozik, könnyű használni.

2013. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Leszedtem, remélem sikerül átkonvertálni.
2013. márc. 27. 14:25
 3/6 anonim válasza:
FomatFactory a favorit!
2013. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Any Video Converter 3.3.7-est szedtem le, félig-meddig magyar. Köszönöm szépen még egyszer a választ, a képminőség picivel gyengébb, mint a gépen, a hang jó. Majd még próbálkozom, de most örülök annak, hogy egyáltalán sikerült. Először csak hang volt, másodjára csak kép, harmadjára már mindkettő. Ha lesz időm, akkor megpróbálom a lehető legjobb minőségbe átkonvertálni. Köszi még egyszer!
2013. márc. 27. 23:12
 5/6 Rick92 ***** válasza:

Freestudio


Mostmár magyar is, sokat tud és ingyenes is!

2013. márc. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez is egy jó konvertáló: XMedia Recode.

http://www.youtube.com/watch?v=Eik0aozG9uc

2013. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!