Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 3-mat szeretném...

A Battlefield 3-mat szeretném megvenni, mert multiban akarok játszani! A gépem mindenben megfelel a BF3 követelményeinek kivéve egyben nem. A prociban. Mert a "követelés" 2,4GHz, de nekem "csak" 2,3GHz-es, ez gond?!

Figyelt kérdés
Ez nagy probléma, vagy szinte semmit nem fogok észre venni a játékban (hiba, lagg, stb. )?! A RAM-om : 4GB-os

2013. márc. 29. 10:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én úgy tudom hogy csak ha megveszed akkor tudsz multizni!elvileg nem tudták azt a részét feltörni.
2013. márc. 29. 10:57
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet törttel neten játszani. Ha igen, akkor is csak 1-2 tört szerver van, ahol kétlem, hogy fejlődsz. Szerintem töltsd le a törtet, nézd meg hogy fut a single a gépeden és ha nagyjából okés, csak akkor vedd meg. Hozzáteszem a multi erőforrás igényesebb, mint a single. Tehát ha a single épp hogy játszható, akkor a multi nem nagyon lesz játszható. (multiban nagyobb terek vannak, sok-sok játékos lövi egymást halomra stb)
2013. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólóval egyet értek.

Tesztelni lehet megérni lekapni egy törtet. Vagy egy demót )nem tudom készítenek-e még demókat... lehet nem :D)

2013. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! De azért a véleményt mégis csak megkérdezném még1-szer.Szerintetek lesz lagg?
2013. márc. 29. 12:14
 5/23 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen a procid?
2013. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pontosan a nevét nem tudom,mert nem vagyok otthon.De a haza érek leírom!Most így fejből annyit tudok hogy 2,3GHz-es
2013. márc. 29. 12:25
 7/23 anonim ***** válasza:
Amúgy a videokártya lenne a legfontosabb, ha az nincs meg akkor ne is reménykedj. A proci (annyira) nem számít.
2013. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Battlefield-nek szerintem pont számít a proci.
2013. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem értek ilyen szinten már a gépekhez.! Itt a procim: Intel Pentium CPU B970 2.3GHz.

Annyit tudok még hogy megcsináltam egy ilyen "tesztet" (ingyenes) ami megnézi a gép adatait és összehasonlítja az adott játék követelményeivel.(can you run it) És minden jó volt csak a proci nem ami ugye bár 2.4GHz helyett 2.3GHz.

A videó kártyára "pipát" írt!

2013. márc. 30. 07:29
 10/23 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=l__qzF4Ak0k

Elvileg itt 2.3GHz-es procival játszanak,akadás nélkül.Nem tudom igaz-e.Szerintetek?

2013. márc. 30. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!