Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan videószerkesztő...

Van olyan videószerkesztő program, amivel pl.1 gifből lehet videót csinálni? Ha igen, akkor mi a neve?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 12:18
 1/7 Chello ***** válasza:

A gif egy olyan képfájl ami több képet tartalmaz.

Nem tudok róla, hogy lenne erre bármi.


És végképpen nem tudom elképzelni, hogy akkora gifed van ami másodpercenként legalább 10 képkocka lejátszásához akár egy percig elegendő lehetne.

2013. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz, szerintem én vagyok a lusta, hogy ilyet elképzelek. :D

összesen 2 képről van szó, ami váltogatja egymást, majd később bejön még vagy 7 ugyanolyan kis kép, és ugyanazt csinálják felváltva. Amúgy akkor 1 olyan program kellene, ami kép+zenével vígan elboldogul, de nem a windows gyári megoldása, mert az valami dll hibára hivatkozik.

2013. márc. 29. 14:36
 3/7 Chello ***** válasza:
Igen van gif szerkesztő.
2013. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

Asszem: VirtualDub, MonkeyJam.

Most nem tudom kipróbálni, mert ez linuxos gép, bocs, ha rosszat mondtam.

2013. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

Ja, amit akarsz, arra png vagy bmp formátumú képpel is alkalmas a MonkeyJam.

[link]

2013. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos, végül működött este a Movie Maker. 1 Patch kellett hozzá, de a Samsung Kies írta ki, hogy kéne hozzá. Feltettem azt a patch-et, és megoldódott. Megcsináltam azóta a videót. + tegnap szerkesztettem 1 gif-et valami gif editorral, nem tudom már a nevét. Szóval köszi a segítséget, megy a zöld. :)
2013. márc. 30. 10:53
 7/7 anonim válasza:
bocsi, ez engem is érdekelne, hogyan kell gifből videót csinálni?
2021. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!