Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Sleeping Dogs...

Megvettem a Sleeping Dogs játékot a boltban! Az a gondom, hogy a jó életbe kell feltelepíteni? Fenn van a Steam, ott meg is adtam a reg kodot, aztán valamit tölteni akar (talán update-et)! Szóval hogyan kell feltelepíteni? Mi után mi következik!

Figyelt kérdés

#játék #szoftver #Sleeping Dogs #Sleeping Dogs telepítés probléma
2013. márc. 29. 14:28
 1/1 anonim válasza:
hello!amit tölteni akar az maga a játék. ha cdről feltelepítetted akkor is le fogja ezt tölteni,de ha csak megadtad a cd-keyt akkor is már ugye benn van a steam könyvtáradba.namármost...megnyitod a steamet és ha még nem magyar akkor a settings/launage/magyar.(így egyszerűbb)utána mikor már magyar megnyitod a steamen belül a KÖNYVTÁRAT és ott lesz a sleeping dogs,arra bal klikk és ott lesz jobb oldalt hogy telepítés.arra bal klikk és akkor le fogja tölteni a játékot (és telepíti is).remélem tudtam segíteni!szia!
2013. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!