Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt hogyan tudnám megcsinálni...

Azt hogyan tudnám megcsinálni hogy van egy videóm aminek a "képét" fel szeretném osztani 25 kissebb videóra (5x5)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ha az a kérdés,hogy egy képet hogy lehet 5x5 -be vágni , akkor a PS-el így :


[link]

2013. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Videót..(tudsz olvasni?) Igaz azt is meg tudtam volna csinálni hogy képkockánként de az kicsit tovább tartana, és nem tettem volna fel ezt a kérdést.
2013. márc. 29. 18:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Lécci valaki nagyon fontos lenne!
2013. márc. 29. 19:10
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Hát... ezek után (lásd #2), aki "tud olvasni", ma már nem fog válaszolni...

Egyébként, ha kicsit pontosítanád a kérdést. Mert bár olvasni tudok, nem egészen értem, mit is akarsz tulajdonképpen.

2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy videóm amit fel szeretnék osztani több, kisebb videóra. (PL úgy nézzen ki mint amikor összerakunk 4 monitort és hogy azokon lejátszuk azt a (most 4 felé) vágott vidót és ezek kiadnak egy nagyot). Ja és tényleg: mint ami van az első válaszban csak nem képpel hanem videóval.
2013. márc. 29. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyabb videoszerkesztőkben biztosan vannak erre kész filterek, de avidemuxban, virtualdubban is van sima crop (kivágás) filter, azt megcsinálod 25-ször.
2013. ápr. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!