Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Svchost. Exe megoldás?

Svchost. Exe megoldás?

Figyelt kérdés

Elindítom a számítógépet és néha amikor már betöltött minden akkor hirtelen az svchost.exe 100%-ban eszi a procit.Leállítom elmegy a hang.Bemegyek a hangbeállításogban azt írja nincs felvevő - lejátszó eszköz.Pedig be van dugva minden.Valami tipp?

Rá google-iztam és ezt találtam: [link]

de ezt már többször is megcsináltam de nem működött.

Vírusírtást is csináltam az se.


2013. márc. 30. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Svchost mindig egy rendszerfolyamatot takar. Általába azért húzzák fel maximumra a procit, mert egy vírus valamelyik rendszerfolyamatba "épült bele".

Milyen vírusírtót használsz?


Ajánlom, hogy szedd le az Avira-t. Egyik leghatásosabb vírusírtó, és nem is eszik sokat. + Szedj le egy SpyBotot mellé, mert lehet, hogy valami kémprogram is van a gépeden.

2013. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát próbáltam Noddal,Avastal meg AVG-vel is de semmi...

És tényleg ilyen jó ez az Avira?

Köszönöm a választ!:)

2013. márc. 30. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó :)

Én is évek óta ezt használom, mindent megtalál. A többi mellett (AVG, Avast, NOD) mindig bejött valami...


Avira mellett egyébként nagyon jó vírusírtó szoftver elvileg még a Panda Cloud, és a Kapersky. Egyiket sem használtam még, de elvileg nagyon jók. Én évek óta hű vagyok az Avirához :)


A SpyBot pedig nagyon jó kémprogramok ellen, amiket alapesetben a vírusírtó nem igazán talál meg.

2013. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem mégegyszer nagyon köszönöm!:)

Am Kaspersky-t használtam és az is jó!

2013. márc. 30. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincsmit :)


Igen, elvileg nagyon jó...


Sok sikert a kiírtáshoz!

2013. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!