Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Linux-ot ajánlanátok?...

Melyik Linux-ot ajánlanátok? Ubuntu vagy Mint?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és mi a különbség a kettő között.

2013. márc. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A Linuxban az a jó, hogy le tudod tölteni és telepítés nélkül kipróbálni, aztán amelyik jobban tetszik, azt feltelepíted.

Szerintem a Mint jobb, de úgyis 10 ember 10 különböző Linuxot fog ajánlani. Nekem speciel az Ubuntu Unity felülete nagyon nem tetszik, meg az a tény sem, hogy mindenáron a MAC-et akarják másolni, szóval már csak ezért is inkább a Mint-et javaslom, abból is a Mate felületet, bár a Cinnamon is jó, csak még nem elég kiforrott.


Vagy feltehetsz egy KDE alapú Kubuntut.

2013. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a Mint.
2013. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:
A Linux Mint is Ubuntu (kivéve az LMDE), csak kicseréltek benne pár dolgot.
2013. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na végül felraktam a Linux Mint 14-et, hát kicsi fura win7 után de nem olyan rossz, vannak benne kisebb hibák :S, kissé furán indul mert mikor bekapcsolom a gépet akkor nagy feketeség majd egy zöld csík utána megint feketeség csak akkor már van egér és utána egyből megjelenik az asztal(win7-nél meg még várni kell még feltápászkodik a rendszer h lehessen használni)
2013. márc. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!