Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elmenne a windows 8 ezen a gépen?

Elmenne a windows 8 ezen a gépen?

Figyelt kérdés

ezen a gépen elmenne a windows 8?

intel pentium 3ghz

zotac nvidia geforce gt 630 2gb

2gb ram

p5l-mx alaplap


ezen a gépen elmegy a windows 7. és a windows 8??

windows 8 gépigény: [link]

windows 7 gépigény: [link]

ezen a gépen a windows 7 elmegy akkor a windows 8 is? mert a 2 operációs rendszernek a gépigénye szinte ugyan az


2013. márc. 30. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egymagos a proci???

mert akkor értelmetlen szerintem de még ha el is megy...akkor sem lenne értelme mert akadozna és túl sokat lefogna a gépből...

2013. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elmenne de minimum kétmagos procival lenne az igazi.
2013. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hidd el elmegy, viszont nem fog hagyni eséjt a többi programnak, tehát nem szabad sokat rakjál rá mert akkor télleg gondjaid lesznek vele... láttam egy ennél szarabb gépet amin win 7 volt s gyrosabb volt mint az én 4 magos procimmal... persze nem volt még semmi + program téve rá csak az alapvetők :)
2013. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor ne is próbáljam erre felrakni a windows 8-at? és a windows 7-et felrakhatom úgy hogy nem lesznek vele problémák?
2013. márc. 30. 22:48
 5/13 A kérdező kommentje:
amúgy igen 1 magos a proci
2013. márc. 30. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

8-ról nem tudok semmit, mert még nem próbáltam... 7-est szerintem feltehetsz, de vigyázz mert ha nem elég tiszta az is bezavarhat, mármint gondolom nem szeretnéd megvenni az üzletből mikor le lehet tölteni akármikor... Na de amikor töltöd le vigyázz hogy ne legyen belekavarva a windowsba... és ne akármilyen himi-humi aktivátorral aktiváld hanem ha lehet akkor Daz-al... Tiszta windwosot szerezz :) csak ennyit mondok

2013. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi. amúgy én az ilyenekre vigyázok mert tavaly volt egy olyan hogy nem volt tiszta az xp és be is volt kapcsolva az automatikus frissítések és a microsoft megfogott és úgymond letiltotta a gépemet. ez alatt csak annyit kell érteni hogy addig töltött be csak hogy a háttérképet adta be semmi mást. se tálcát se ikonokat. semmit. csak a háttérképet. és újra kellett rakni az xp-t. szóval inkább megveszem vagy valami megbízható oldalról szedem le
2013. márc. 30. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:
na így tehetsz nyugodtan 7-est :)
2013. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. márc. 30. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:
De mi értelme ha közben meg egy alapvető játék sem menne rendesen a gépeden. De a te dolgod.
2013. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!