Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows live mail programba...

Windows live mail programba kitöröltem, hogy hozhatnám vissza?

Figyelt kérdés
windows live mail Programba kitöröltem véletlen egy levelet (delete gombal) és ilyenkor automatikusan törli nem a lomtárba teszi, nagyon fontos levél lenne, hogy hozhatnám vissza ?

2013. márc. 31. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá google-ön programokat, valószínű, hogy nem törli azonnal.

És legközelebb használj valami tisztességes levelezőprogramot, mert pl. Thunderbird esetében ilyen gond nem volna. A Live Mail még az OutlookExpress-től is nagyobb hulladék.

2013. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kerestem már és nem találok, és céges mail céges gép. sajna erről nem én döntök, aki tudna valami ilyen programot vagy hogy ,hogyan szedjem elő és le írja annak köszönöm
2013. márc. 31. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyet találtam:

[link]


Amelyik rendszergazda meg Live Mail-t állít be minden céges gépen, az egy hatalmas idióta és le kéne dobni a Tajgetoszról. Céges környezetbe minimum Outlook, de inkább oda is Thunderbird, mert az ingyenes.

2013. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!