Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xboxra nem sikerül játékot...

Xboxra nem sikerül játékot kiírni intenso dvd-vel?

Figyelt kérdés
Vettem olcsón 10 db intensó DVD+RDL-t eddig kiírtam már egy csomó játékot verbatimra,maxxelre de ennél valamiért cska a felé-ig megy mintha nem érzékelné a 2.réteget :S lehet hogy becsaptak és nem 2 rétegű?!
2013. márc. 31. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen "neves" márkára biztosan lehet számítani. Alsó tagozatban nem magyarázták el az "olcsó húsnak, híg a leve" közmondás "tanulságát"?
2013. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Gondolom tudod hogy verbatim ajánlott de nagyon erősen. Nekem ezzel mindig működött.Talán még maxel is elmegy de inkább verba.

De azis lehet hogy az íród szart be, meg lehet nem jó eleve az író, hackelt firmware kell hogy végigírja 100%ra.

Próbáld meg egy verbatimmal, és legalább kiderül hogy az író vagy a dvd a szar

2013. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké :/ hát csak bánt az a 6000 forint
2013. márc. 31. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:
nah véééééégre :D a 2.pakot kinyitva már mind1ik jó volt ki is írtam a tomb raidert és a red dead redemption-t szal szarabb és xdg2-es játékokat simán kibirok vele
2013. máj. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!