Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield3:Miért van kevés...

Battlefield3:Miért van kevés fps-em?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy nagyon kevés fps-em van a Battlefield3-ban,pedig csak 1280x1024-en tolom úgy,hogy minden egyes beállítás lowon van,de próbáltam már médiumon is (akkor még kevesebb az fps-em) próbáltam már mindenhogyan,de sehogysem jó.Túlmelegedés kizárva,mert tegnapelőtt takarítottam ki teljesen,és a procit is újrapasztáztam,egyszóval teljesen tiszta a gép.Az fps értékek úgy,hogy lowon van minden beállítás például egy nagy mapon 64emberrel 35-40 körül van és nagyon idegesítő,mert ennyi fps-el marhára nem élvezetes a játék.

Konfigom:

Proci:AMD Phenom X4 945 3,00 Ghz

Videókártya:AMD Sapphire HD7750 1GB DDR5

4GB Kingmax 1333Mhz ram

Alaplap:Asrock N68-S3 UCC

Tápegység:FSP Hexa 400w


2013. ápr. 1. 01:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Van egy barátom akinek ugyanezzel a kártyával-ugyanezzel a processzorral 1366x768-ba Médiumon 50-60fps-e van a játékban.A jelenlegi Driverem a 13.1-es.
2013. ápr. 1. 01:04
 2/3 anonim válasza:
tudom hogy hülye kérdés de próbáltál windows-t frissíteni?vagy milyen régóta van fent és milyen windows?ha nem régi akkor van pár progi a amit ha elindítasz akkor kikapcsol minden olyan dolgot a windowsban ami csak arra van hogy fogja a géped:Da régi gépemnél használtam,és kb 5-8%-os teljesítménynövekedést tapasztaltam,bár akkor win7-et használtam és nemtomm van-e ilyen progi win8-ra,szerencsére már nincsenek ilyen problémáim:P
2013. ápr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv. Tegyél fel egy régebbi drivert. Nekem is ez volt, igaz nekem a cod BO-val. Töröltem a 13.1-es drivert és feltettem a 12.8-ast. Azóta jó lett megint.
2013. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!