Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Operációs rendszert...

Milyen Operációs rendszert ajánlotok erre a gépre?

Figyelt kérdés

Processzor: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2000 MHz (10 x 200) 3800+

RAM : 1,5GB DDR2

Videókártya: Nvidia Geforce 6100 nforce 405 512 MB

Alaplap: Biostar NF520-A2(G) / NF61S Micro AM2 (SE) / NF61V Micro AM2



az lenne a kérdésem erre a configra milyen operációs rendszert ajánlotok ? :) azért tettem fel ezt a kérdést mert ami maradt nekem régebbröl windows xp cd m nem telepített fel sok főbb drivert a gépre alapbol mint pl: hálókártya pci csatlakozó stb , és most felraktam rá egy windows vista starter 32 bitet de ez nekem valahogy nem válik be mivel nem lassú hanem fagy és kékhalálozik sokszor mármint arra akarok kijukadni hogy instabil szerintetek megérné hogy felrakjam a windows 7 et ? és ha igen akkor milyet ? home premium , ultimate , home basic , és 32 bitest vagy 64 est ? a válaszokat köszönöm



2013. ápr. 1. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Win7 felejtős erre inkább, bár menne, de ha már a vistával is gondok voltak ki tudja mi lesz.


XP-vel jobban járnál.

2013. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Mindenképp 64 bitest tegyél rá. Ha fagyott, és kékhalálozik az nem az oprendsszer baja, hanem a memória rossz, amit memtest86+szal tudsz ellenőrizni. Home premiumot rakj mindenképpen, az ennél nagyobb kiadások funkcióira nem lesz szükséged.
2013. ápr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mindenképp 64 bitest tegyél rá."


Miért is????


1.5 GB RAM mellé teljesen felesleges a 64 bites. Ha az XP nem felel meg akkor Win7 Home premium 32 bit az ajánlat...

2013. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D megprobálok egy 64x es home premiumot :) 1 válaszolónak mondom még egyszer hogy nem lassú a windows vista hanem egyszer csak lefagyott vagy rosszabb esetben kékhalálozott
2013. ápr. 1. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább a 32 bitest, a 64 bitesnek már 4GB RAM kéne.
2013. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De még a minimum is 2GB...
2013. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most semmi baj nincs a géppel 64bit es windows 7 et raktam fel igaz több ramot eszik mint az xp de a vistátol nem O.o pedig az 32bit es volt
2013. ápr. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!