Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a revo...

Mi a véleményetek a revo unistaller, a defflager, és a ccleanerről? érdemes ezeket használni nem vágja tönkre az xpt? Vanértelme használni ezeket a windowson kívüli csodaprogramokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én mindhármat évek óta használom, semmi bajt nem okoznak, sőt jobbak mint a win eredeti alkalmazásai. a revo uninstaller sokkal jobban leszedi a progikat,a deflagger is jól töredezésmentesit, sőt a vinyó állapotát is lehet ellenőrizni vele. A Ccleanert pedig hetente inditom
2013. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindegyik nélkül,jól meglehet lenni,

én sok éve gépezek,de ezek közül már egyiket sem teszem föl a gépre,

ugyanúgy nem rakok ilyesmit,ahogy pl 2 vírusirtót sem teszek már föl

2013. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:

Ha valaki sűrűn telepít fel és távolít el programokat, vagy sok fájlt tölt és töröl le, annak, szerintem megéri használni a fenti programokat.Könnyebben hozzáférhetőek, gyorsabbak, jobb hatásfokkal dolgoznak és látványosabbak (már, ha ez is egy szempont), mint a Windows sajátjai.

Ha mindez nem áll fönn, akkor meg lehet lenni nélkülük is.


(Biztonsági programoknál, ettől függetlenül, érdemes vagy a saját, vagy a Windows eltávolítóját használni.)

2013. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!