Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Qtorrent! Ha befejeződik a...

Qtorrent! Ha befejeződik a fajl seedelése akkor törölni szoktátok? :-) Egy amatőr!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak akkor fejeződik be ha te leállítod, vagy valamilyen korlátozási szabály van (például 200% a cél és utána leáll, de ez nem biztos hogy arányban van az oldalak szabályaival).



Nekem több dolog befolyásolja, például hogy milyen letöltésről van szó vagy melyik oldalról. Amelyik csak rövid távon érdekel, és az adott oldal szabályai szerint a visszaosztást befejezhetem, akkor minden hónap végén törlöm a fájlokat mert kell másnak a hely. Azaz maximum 30 napig seedelek.

Azok a tartalmak amik hosszú távon is érdekelnek azokat éveken át is megosztom. Általában egy hónapon belül már csak egyedüli seeder leszek és emiatt sem akarom hogy mások ne kapják meg.


Amúgy a legtöbb ember rövid távon kiszáll, pont az előbb néztem hogy újra és újra egyedül vagyok seeder olyan torrentél ahol már legalább 30-an letöltötték utánam.

2013. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!