Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban tudnátok segíteni?

Minecraftban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy szervert hamachin keresztül. már próbáltam de azt írta ki hogy bad login és nemtom hogy mivan. Help!!
2013. ápr. 1. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik gyökér youtubeos vagy a herby vagy a most nem jut eszembe a neve de a herbyvel is szokta nyomni megmutatja a videojában.
2013. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de valaki le tudná írni nekem?
2013. ápr. 1. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
server.properties-ben át kell állítani, hogy ne nézze, van-e ilyen regisztrált a minecraft.net-en, ha jól emlékszem online-mode, de nem biztos. Át kell írni true-ra vagy false-ra, nyilván attól függően, hogy mi az alap beállítás (azt hiszem true).
2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de azt átírtam meg ilyenek és amikor mennék fel szeróra akkor azt írja ki, hogy Connection lost login failed:bad login
2013. ápr. 1. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt írja ki, akkor nem jól írtad át, nem mentetted el, stb.
2013. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!