Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a Chrome és firefox?

Figyelt kérdés

Most raktam újra a gépet és egyik böngésző sem működik úgy ahogy kellene nekik.Egyiknél sem lehet kiegészítőket használni ha nagy nehezen sikerül akkor csak téma.A saját oldalaikat sem tudják be tölteni arra is azt írják ki hogy bizonytalan weboldal és engedélyezni kell mindig hogy kivétek legyen.De a chrome még a googlenál is hogy nem biztonságos :S.Egyiknél sem működik az adblock pedig a kiegészítők közt benne van telepítette.

Viszont az IE meg rendesen működik :S mi lehet a baj??



2013. ápr. 1. 23:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most telepítem az 3.5öt és Microsoft Visual cc hibát írt :S

Ez mit jelent? :O

2013. ápr. 1. 23:58
 12/18 A kérdező kommentje:
3.5 el sem jó!! :S
2013. ápr. 2. 00:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Az elmúlt néhány hónapban a Microsoft folyamatosan cserélte le a NET Keretrendszereket, az 1.1-et teljesen törölték, a 2.0 SP2, 3.0 SP2. valamint a 3.5 SP1 van a Windows XP Professional SP3-hoz. A MS Virtual C++ 2008 van még fent.

Van még egy lehetőség, az, hogy vírust (trójait) kaptál.

NE HASZNÁLD AZ XP TŰZFALÁT, mert az mindet átenged. telepitsék Comodot.l

Ha nincs telepítve ESET-NOD a gépedre, ezt az online scannert futtasd le. [link]

2013. ápr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Avast használok.De le futtattam ezt a nod 32 est és 5 trójai van :S amit nem javított ki mert le állítottam :S majd holnap le töltök egy igazi nod-ot majd azzal. Ez az avast egy ilyen kula program?
2013. ápr. 2. 03:36
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálam nem vált be az Avast,csak böngészési sebességemet fogta vissza + gépem (mikor rájött)..
2013. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Minden vírust ki irtott. De semmi :S.Újra raktam megint és így sem jó :(
2013. ápr. 2. 14:55
 18/18 anonim ***** válasza:

Próbálj valahonnan valódi XP-t beszerezni, a törés lehet hibás.

Microsoft Windows XP Professional MUI + HUN (D-OEM)

Nettó ár: 19.900 Ft + Áfa

(Bruttó ár: 25.273 Ft)

[link]

2013. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!