Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ingyenes program...

Létezik ingyenes program képekből mpeg2 videó készítéséhez?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, amivel jpeg képekből össze lehet állítani egy slideshowt mpeg2 formátumban, amit aztán dvd-re lehet írni, és ingyenes. Amiket én láttam, azok fizetősek és csak próbaidőre adják, ami ingyenes, az meg vcd-t készít, annak pedig sajnos elég pocsék a minősége. Márpedig fontos lenne, hogy jó minőségű legyen a kép.

Nagyon megköszönném, akinek van ötlete!



2013. ápr. 2. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megcsinálod bármilyen formátumba aztán átkonvertálod.
2013. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre már én is rájöttem, csak kíváncsi voltam, hogy csak nekem nem sikerül ilyen programot találnom, vagy tényleg nincs. Azért kényelmesebb lenne egyetlen programmal kivitelezni, de úgy tűnik ez csak fizetős szoftverekkel oldható meg.
2013. ápr. 2. 22:32
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Van egy elég jónak tűnő alternatíva. A Microsoft honlapjáról letöltöd a "PhotoStory3 for Windows" nevezetű ingyenes programot. Magyar felülete van, könnyű kezelni és sok lehetőség van beépítve (különféle áttűnések, idő beállítás lehetősége, feliratozás, zene vagy konferáló szöveg felvétele-alárakása stb.). Igaz, hogy csak WMV formátumba ment, de abból akár 1024x768-as felbontással is (most próbáltam, nagyon szép a vetített fotók minősége a monitoron).

Ha a formátum nem felel meg, használd az Any Video Convertert, azzal kifejezetten DVD-hez való beállítással is konvertálhatod. Mindkét program elég gyors, jól kiegészítik egymást. (persze konvertálásra mást is használhatsz).

2013. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]

2013. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Én arra gondoltam, hogy Windows Movie Makerrel megcsinálom a képekből a videót, majd Format Factory-val átkonvertálom, végül kiírom. De ez a belinkelt program is jónak tűnik.
2013. ápr. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!