Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb 3D program? 3DS max,...

Legjobb 3D program? 3DS max, Cinema 4D, Maya vagy?

Figyelt kérdés
Most kezdenék neki.

2013. ápr. 2. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem, kb. egy éve, sorba kipróbáltam mindet.

A Maya-val nem jutottam semmire, a 3DS Max-el próbálkoztam 1 hónapot, de annyira nem jött be és jött a Cinema 4D, ami egyből megfogott. Nekem az állt kézre. Máig azt használom.

2013. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én végig próbáltam az évek alatt mindet és azt mondom Maxon Cinema 4D mindenképp, profi program és a már magától is érthető, legkönnyebben elsajátítható kezelőfelület miatt maradtam mellette.
2013. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Cinema 4D-t ajánlom én is.
2014. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
14 éve foglalkozom 3d animációval. Így látom ezt: A tanfolyamok sem más programokkal indítanak, abban a szoftverben kell tanulnod, amit használni szeretnél. Én Mayát használok, a hőskorban még az F1 helpből és a statikus honlapokról ismertem meg a szoftvert. A legtöbben megijednek, ha a help részleg ablaka előugrik, pedig MINDEN le van írva ott, sőt, beéptített tutorialokat is adnak a help mellé. Mind a maya, mind a C4D, mind a Max alkalmas filmes felhasználásra, a különbség annyi csupán, hogy a Maya-t direkt animációs és filmes célkokra fejlesztették, ezért a felülete (UI), és egyes funkciói arra optimalizáltak. Ha bekerülsz egy nagyobb megrendelésekkel, filmekkel foglalkozó utómunka csapatba, akkor előny, ha az Autodesk termékein tanultál, esélyes, hogy a többiek úgyis azzal dolgoznak majd. A Max építészeti látványban erős, többen használják abban az iparban, főleg nem filmes célokra. A két program között (maya-max) nagyon jó az átjárás. Mindkét program fent van torrenten, senki nem tiltja meg, hogy onnan juss hozzá és megtanuld használni. Ha célod a szakmában való előrejutás, akkor azokban a programokban légy erős, amit a szakma standard-ként használ.
2015. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!