Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft LAN szerver csatlako...

Minecraft LAN szerver csatlakozás: Internal exception: java. Net. SocketException: Connection reset. Hogyan lehetne ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Te csináltad a szervert?
2013. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. ápr. 2. 22:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a szervert futtató gépen fel tudok csatlakozni, de a mellettem lévő gépen már nem lehet, mert a fent említett üzenetet írja ki.
2013. ápr. 2. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Tűzfal átengedi az MC portját?
2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen át.
2013. ápr. 2. 22:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából enged csatlakozni, csak kb. 10 másodperc múlva ledob.
2013. ápr. 2. 22:05
 7/8 anonim válasza:

nálam is ez volt. nem tudom nálad is ez-e de nálam a letöltött "minecraft server.exe/minecraft server.jar" volt a rossz.

na de mindegy, ha ez nem jött be akkor szerintem probáld meg úgy, hogy ki kapcsolod átmenetileg a tűzfalat. (FIGYLEM:Csak saját felelőségre)

2013. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tűzfal ki volt eddig is kapcsolva, most is ki van, a MinecraftServer.exe-t meg a minecraft.net-ről töltöttem le, szóval nem hiszem, hogy azzal van baj.
2013. ápr. 4. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!