Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Betűtípus-letöltés?

Betűtípus-letöltés?

Figyelt kérdés

Már régóta használom a PhotoPhiltre nevű programot fejléckészítéshez, de gondjaim vannak az új betűtípusok letöltésével.

A notebookomon kérdés nélkül működik, letöltöm, kicsomagolom a PhotoPhiltre mappájába, frissítem, és már használhatom is, azonban a gépemen kicsomagolom, és nem történik semmi, valamin igazából telepíteni sem lehet. Dafontról szedem le az új betűtípusokat.

Mi lehet a gond? Valami programot kéne letöltenem ehhez? Mert engedi kibontani a fájlokat, de telepíteni nem, azt csak a notebookon. Esetleg az op.rendszerhez is köze lehet? Mert a notebookomon windows 7 van, a gépen meg XP.

Légyszi aki ért hozzá, segítsen, és jó alaposa magyarázza el, mert elég szőke vagyok az informatikához:'DD Köszi, xx.



2013. ápr. 2. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Öhm, azt még megtudod csinálni, mert én is ezt csináltam, mivel PS3 és 5-öztem, tehát kellettek. Itt van ez a honlap:

[link]


Innen kedved szerint letudsz tölteni betűtípusokat. Ha letöltötted, akkor Vezérlőpult -> Betűkészletek/Betűtípusok, és oda berakod őket. (Most win8-on vagyok, de ha jól emlékszem, akkor xp-n is csak be kell oda rakni, és kész)

De ha nem erre gondoltál, szólj nyugodtan :D

2013. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óó, köszönöm, megnézem majd. Csak az a baj, hogy most próbálgattam így megcsinálni, de nem engedi betenni, mert az írja, hogy hibás vagy sérült a fájl. Lehet, hogy csak Dafontról nem engedi így? Kipróbálom majd azt is, amit te küldtél:D Köszi a segítséget:))
2013. ápr. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!