Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamiért rosszul minőségbe...

Bubbika62 kérdése:

Valamiért rosszul minőségbe vesz fel a fraps, hypercam, camstudio -m. Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
Törölgettem a gépemről dolgokat meg ilyenek. Másnapra elkeztem venni egy vidít frapsal 30 fpsel (Ami régen tökéletes volt) most meg még 50 fpsel is kockás. De nem csak a fraps hanem hypercam,camstudio... Valami olyat ki törölhettem? Ha igen akkor mit?

2013. ápr. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A beállításoknál fontos, hogy milyen képméretet mekkora bitsűrűséggel veszel fel. Én amikor video tutorialt készítettem az 1280X720 hoz 4000 KBps -al rögzítettem és olyankor jó a képminőség (H264-kodekkel). Ha az egész képernyőt veszed fel értelemszerűen növelni kell a bitrátát arányosan. Ha 1280X1024 ben veszel fel 1,4 szer több pixelt kell rögzíteni képkockánként, tehát érdemes már 6000 KBps-al tömöríteni (H264-el).Nem tudom mit töröltél, telepíts videokodeket, ha mást nem is akár jó még az Xvid is. Azzal érdemesebb mégtöbb bitrátával dolgozni....De sokan a wmv-re esküsznek.Ki kell próbálni.
2013. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt nem ez a baj

Hanem valamit letöröltem

Mert frapsnál nem kell ien szarokat beállitani ...

2013. ápr. 6. 13:51
 3/3 anonim válasza:
HyperCamnél a videó tömörítést vedd ki azaz Ne tömörítse a videót vagy Uncompressed video. Nálam bevált. Ha nem működik nem tom mi a baj.
2013. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!