Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek csalásokat The Sims...

Ismertek csalásokat The Sims FreePlay játékra?

Figyelt kérdés
Elsősorban pénz szerzésre gondolok :D

2013. ápr. 3. 15:24
 1/5 anonim válasza:

Vetsz a sismseidel 1 napos magot majd kilépész és leálítod/bezárod utána előre álítod az dátumot egy nappal majd belépsz a simsbe.

(Fontos hogy miután kijelzi ne álisd vissza röktön hanem elöször arasd le)

2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A 13. pályán elérhető lesz egy növény, ami simoleonokat ad, ha teljesítesz előtte egy küldetést. 250$-ba kerül, és a legkisebb nyerhető összeg 350$, szóval veszteni nem tudsz rajta, a legmagasabb pedig 15000$. Ha iPhone-od vagy Androidod van, akkor le lehet tölteni hozzá egy csalást, csak írd be a Google-be, hogy The Sims Freeplay Hack. Remélem, tudtam segíteni. :)
2014. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sz ákos válasza:
Én Többször is megprobáltam és nem sikerült.Tud valaki segiteni?Vagy esetleg valami heker programot a sims free play-be androidra. A válaszokat elöre és köszönöm.
2014. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


Vannak apróbb hibái a játéknak,de végtelen pénz,és arany áll a rendelkezésedre!


Hibája,h pl. nem lehet bejelentkezni a Facebook-ra,és emiatt nem tudsz se a szomszédba átmenni,se a napi ajándékokat leszedni! 3 ismerősöm is ezzel játszik,és ők mesélték,mert engem is érdekelt! De én személyszerint nem telepítettem,mert nem tartottam kihívásnak így a feladatokat,nem látom értelmét,ha nem kell vele "megküzdeni"... Ráadásul a 3 ismerősöm küzül az egyikőjüknek megbolondult tőle a telója,és azóta bármit akar rá telepíteni,nem engedi,mert azt írja,h nincs szabad hely! Hiába törölte le,én szerintem ezt nem tudta teljesen eltüntetni,és így nagyon sok felesleges fájl rajtmaradt a telóján... Úgyh állítólag összességében nagyon jó,de nekem így nem tetszett,és emiatt sem akartam! Nem akarom,h "tönkre tegye" a telóm,ahhoz túl drága volt! Többet nem tudok róla,ezt is úgy mesélték!


Ennek tudatában töltse le mindenki,akit érdekel! :)

2014. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáltam de ki kell tölteni valamit. Utána írjam be a számom,majd küldjek egy szót emelt díjas számra. Csak annyi a baj,hogy le van tiltva az emelt díjas szolgáltatás az előfizetésemen....
2015. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!