Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan kell megcsinálni...

Ezt hogyan kell megcsinálni Photoshopban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő képet szeretném kicsit módosítani. Azt szeretném, ha az aljáról az apró betűs szöveg, illetve a fehér "The avenging angel returns" felirat eltűnne.

Fontos lenne, hogy a mérete ugyanilyen maradjon, egy bögrére szeretném rátetetni.


Valaki meg tudná nekem ezt csinálni?


Előre is nagyon köszönöm.


26/n


2013. ápr. 3. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan jó volna ha látnánk is miről van szó :)
2013. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szöszi,

egy kicsit összekéne kapnod magad,

2013. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, már neki is fogtam! Most éppen olvasom a gondolatidat, hogy melyik is az a kép...
2013. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jujj, ezt benéztem, bocsi...: )


Itt a kép:


[link]

2013. ápr. 3. 21:03
 5/8 tabaki ***** válasza:

A bánatba, míg ez a tableten bejött... nem lehetett volna egyenest a képre linkelni?

Ki mondta, hogy ezt Photoshoppal kell megcsinálni? Ha nincs egyéb jelentkező, egy-két nap alatt én is produkálhatom, csak jussak rendes gépre. Azért te is megpróbálhatnád, erre még a Paint is jó.

2013. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Painttel nem tudom megcsinálni...:(
2013. ápr. 6. 10:16
 7/8 tabaki ***** válasza:

[link]


Mi az, hogy Painttel? Csak Paint és Photoshop létezik? Egyszer meg fogtok őrjíteni. Ugorj ide, mielőtt tombolni kezdek:

[link]

2013. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2013. ápr. 8. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!