Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wake on Lan vagy hasonló?

Wake on Lan vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám azt megoldani,hogy a teljesen kikapcsolt gépemet be tudjam kapcsolni a telóm segítségével? Ugyanazon a wifin van mind2 ,de nem találtam még működő megoldást.Hallottam erről a wake-on-lanról de nem sikerül beüzemeljem.Valaki tudna adni egy leírást?

2013. ápr. 3. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A Wake-on-lan csak vezetékes hálózaton működik. Wifi meg nem az.
2013. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érdekes...
2013. ápr. 5. 15:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy hülyeséget mondtál,épp most sikerült összehoznom.Annyit kell csinálni h felrakod a hálózati kártyád driverét,hogy tudj belépni a beállításaiba,ott pedig engedélyezed a wake-on-lant. Telóra letöltöd a Fing nevű appot,az pedig ki fogja írni az azon a hálózaton lévő eszközök nevét,amin vagy(logikus h azon legyél amihez a gép is van csatlakozva).Az én gépem kábellel volt csatlakoztatva routerher,de amint kézhez kapok egy laptopot kipróbálom full wifivel is,hátha megy,de ezt már nem hiszem :)) . Szóval miután megtaláltad a PC-det a listába rákattolsz,ott lesz lentebb hogy wake on lan,katt és send.Nekem nem kellett semmit állítgatni,elsőből sikerült már!
2013. ápr. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!