Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra kit kell felkeresni...

Androidra kit kell felkeresni játék gyártás terén?

Figyelt kérdés
Sziasztok.!! Egy olyan kérdésem lenne hogy androidos telefonra rendes játékot szeretnék csináltatni de mivel én nem értek hozzá ezért pénz ellenében mással akarnám megcsináltatni ez hol lehetséges Magyarországon.!? Olyan játékokra gondolom mint pl.:Red Bull XF12 vagy a Drag Racing...
2013. ápr. 3. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha teljesen hivatalos akarsz lenni, akkor felkeresel egy fejlesztéssel foglalkozó céget. Sok ilyen van az országban, én is ismerek ilyet, de reklámozni nem szeretnék. Másik megoldás, hogy "feketén" felkeresel (pl itt) egy programozót aki elkészíti neked. Nem tudom milyen szintű játékra van szükséged és mire szeretnéd használni, de ennek függvényében nyilván a második lehetőség nem feltétlen adott.


Egy programozó

2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2013. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Céget szeretnék felkeresni mert ők a play áruházat is megoldanák gondolom meg ha már pénzt adok érte akkor tudom hogy nagyon alapos lesz.Viszont olyan játékot szeretnék amivel nyerni is lehet nem csak lehúzkodni az embereket.Elsőnek szerintem egy shakes & fidget félét akarok de csak telefonra és nem böngészőset de úgy hogy élvezhető is legyen nem ezt a 10-20 perces képnézegetés legyen hanem rendes mászkálós vagy zúzós já
2013. ápr. 4. 06:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Zúzós játékmenettel pénzből meg maximum 100-200.000-ftot szánnék rá. Viszont az a baj hogy mivel reklámozni nem lehet nem igen tudom hogy hova mehetnék mert ha rákeresek nem találok rá senkit aki megcsinálná.
2013. ápr. 4. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!