Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Multi-gigabyte range LZ77...

Multi-gigabyte range LZ77 preprocessor működése leállt?

Figyelt kérdés

Üdv felakartam rakni az arma 2 öt és a dayz modot, telepítést úgy kezdtem : daemontools mount 1 ; 2 ; 3 dvd-t ezt mikor befejezte akkor megnyitotta a CMD ablakocskát és elkezdte csomagolni kifele a fáljlokat . de mindig megáll nekem 35% nál, mikor elérni a ram 1887/1888 at 6x probáltam ujra rakni de semmi változás



KÉP RÓLA : [link]



ACER LAPTOP



C meghajtón 60giga+ hely; D meghajtón 100giga+ hely,


3 giga ddr2 ramom van


CPU : AMD athlon 64x2 dual core QL 64 (2.1 ghz 1mb l2 cache)



remélem valaki tud segíteni nagyon meg köszönném több mint egy hete minden nap keresem a megoldást de semmire se jutok :/



2013. ápr. 4. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Tölts le másikat, mer ahhoz, hogy ez menjen, valamit buherálni kell CMD-ben... Elég rossz ez a fajta amit leszedtél, ezzel már én is megjártm szóval szerezz be egy másikat. Másfelől DayZ nem fog menni törttel, nem találsz majd működő szervert. Érdemes leszedni a DaiZy-t, olyan mint a DayZ, csak net nélkül játszod bot-ok ellen.

Amúgy meg egyszerűbb, ha megveszed eredetiben, nem nagy pénz az a 3-4ezer érte. én csak kipróbálni szedtem le, engem meggyőzött, jövőhéten veszem meg.

2013. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!