Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tomb raider-ben (2013) hogy...

Dorbek kérdése:

A tomb raider-ben (2013) hogy kell váltani tüzes és sima nyíl között? Gépen játszok és egyszerűen nem tudok rájönni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 16:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem XD
2013. ápr. 4. 16:49
 2/8 anonim válasza:
Hogy?????????????
2013. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval: a számokkal is kiválaszthatod a fegyvereket. 1:íj 2:pisztoly 3:shutgun 4:géppuska. Ha megnyomod az 1-es gombot, akkor Lara elő veszi az ílyat, ha másodjára is megnyomod (mikor már elő van véve) akkor lövedéket vált. Ez ugyanígy működik a pisztoly-nál a hangtompítóval, és a géppuskánál a gránátvetővel (ezt később szerzed meg hozzá)
2013. ápr. 6. 21:30
 4/8 anonim válasza:
és ott nem tudjátok mit kell csinálni mikor az orosz fickó elkap, aztán lapítva menekülsz be egy faházba. és ott elkap és mondja rád fogott pisztollyal hogy gyere ki, és akkor van egy olyan hogy videó közbe kell megnyomni egy gombot, de nem tudom hogy mit és mindig megfolyt
2013. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
F gombot kell ott nyomni
2013. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ja, már rájöttem. A J volt a használat azért nem ment (nem tudom hogy a f...ba), de köszi
2013. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
Bocs hogy ide írok, de hogy kell lejönni a kötélről mert egyszerűen nem tudok , mit kell megnyomni?a válaszírót felpontozom
2013. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%
Igen, ezzel én is sokat szenvedtem mire rájöttem :D De nyomj egy shift-et és lent vagy
2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!