Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom át állítani?

Hogyan tudom át állítani?

Figyelt kérdés
Szerkesztettem egy névjegykártyát és a Vivaldi betűtípust használtam és a ű meg az ő ugyan olyan mint a normális betűtípus ezen hogy lehet változtatni? vagy nem lehet hogy ugyan olyan legyen mint a Vivaldi?

2013. ápr. 4. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért olyan, mert abban a betűtípusban nincs magyar ékezetes betű. Keress másikat vagy szerkeszd meg te...
2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Vivaldi nem tartalmaz ű és ő betűket, nem gondoltak ránk magyarokra a készítők. Keress olyan betűtípust, amiben ezek benne vannak.
2013. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy szoktam, hogy megcsinálom ékezet nélkül, a lap aljára meg rakok mondjuk egy i betűt meg egy vesszőt aztán betöltöm egy rajzprogramba és az ékezeteket a helyére másolom...
2013. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+1 A fehérnek. Ez a legszakszerűbb megoldás.

G.

2013. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. ápr. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!