Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet masodszor rootoln...

Csaba572 kérdése:

Hogyan lehet masodszor rootolni ha eloszore nem sikerul?

Figyelt kérdés
nekem van egy htc hd2 telefonom es akartam volna rootolni es nem sikerult es nem tudom hogy kell masodszorra is?fel szeretnem tenni ra a jelly been-t!de valojaban meg is akarnam azt tudni hogy hogyan is kell vegig csinalni egy rootolast mert olvastam utana es ugy probaltam es nem jott ossze!!!!leci segitsetek

#root #jelly been
2013. ápr. 5. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerült először, akkor a mostani nem a második, hanem az első lesz, nem? :)

Melyik leírás szerint csináltad? Mi történt máshogy, mint ahogy a leírás írja?

2013. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hat valojaban a masodik lenne mert a htc hd2-on eredtileg windows van es ra lett rakva a jelly bean...es egy leirast szeretnek kapni hogy hogyan is kellene lecserelni a rendszert mert ez ami rajta van most ez egy kicsit gagyi rendszer szerintem mert harom napi hasznalat utan behalt...jah es a youtubon neztem egy videot hogy hogyan kell de nekem az a video alapjan nem sikerult.mert ahogy megnyomtam a kikapcs+vol up+vol down gombot bedobott valamibe es asszem hogy ki kellet volna hogy irja hogy csatlakoztatam az usb-hez a telot nekem meg azt irta hogy silent..es nem birtam semmit csinalni...

ez a video alapjan probaltam: http://www.youtube.com/watch?v=kn5A6TVUxeg

2013. ápr. 6. 00:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal a 3-mas Gomb Kombinációval lehet a "Fastboot" Modot előhozni...Fastboot mod akkor kell ha gépről akarsz mondjuk Kernelt flashelni a telóra vagy valami teljesen új rendszert rakni a készülékre...és neked amit kiír azért írja ki: Azoknál a telefonoknál van Fastboot ami Alapból gyári..Hogy nem valami Szolgáltatós.: Pl.: Vodafone, T-Mobile, Telenor...Hanem pl MediaMarkt vagy más űszaki Üzletben/Áruházban vetted a készüléket.
2013. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!