Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 1 játék amivel régóta...

Van 1 játék amivel régóta szeretnék játszani de mindig kiírja hogy hiányzik 1 fájl. : called _crash. Sav . Honnan tölthetem le, se én se a barátaim nem tudták hol lehet megtallni, és google sem segít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

#játék #számítógép #fálj letöltése
2013. ápr. 5. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik játékról van szó?
2013. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Monopoly Tycoon
2013. ápr. 5. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet szarul rakták fel oda ahonnét letöltötted...probáld meg máshonnét is letölteni.Nem vagyok biztos benne de azt hiszem a .sav-az kimondottan a gamma filéje..tehát egy másik játék .savja nem jó..
2013. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából az a probléma hogy nekem ez a játék CD-n is megvan, és akárhányszor rakom fel mindig hiányolja. pedig nem bántottam a CD-t és régen működött. próbáltam letölteni de az sem ment sajnos, ugyanez volt a probléma :/
2013. ápr. 15. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!