Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek azok a PC-s játékok,...

Melyek azok a PC-s játékok, amiket 3D-s monitorral,3D szemüvegben lehet élvezni?

Figyelt kérdés
Láttam a youtube-on, hogy a Batman: Arkham City-t például lehet így játszani, és itt nem találtam ilyen kérdést, legyetek szívesek írjátok meg, melyek ezek a játékok.

2013. ápr. 5. 13:08
 1/8 Gaboska11 ***** válasza:
0%
ahoz vadiúj mai gép kell pl 2 magos 6 vagy több GHz s proci meg persze olyan tv/monitor amit géphez tudsz kötni és ami s 3D-s és hozzá kapsz egy 3D s szemüveget
2013. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6GHz-es proci? Hol élsz te?
2013. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első egy idióta.

Milyen 3D? (passzív, aktív, stb.)

G.

2013. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Trackmania játékban, van ilyen lehetőség.
2013. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezzel a monitorral, a hozzá kapott szemüveggel.


FX 6300, HD 7870 2GB, 8 GB DDR3 1600Mhz....

2013. ápr. 5. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Innen válogass:

[link]

Esetleg ezek: [link]

G.

2013. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A maiakat nem ismerem, de nekem kb 20 évvel ezelőtt volt még a win98 alatt működő aktív 3D videó kártyám és hozzá való szemüveg, amit még akkor vezetékkel kellett a videó kártyához csatlakoztatni. Ahhoz nem kellett valami gyors gép, sőt akkor még nagyon is lassúak voltak. Az 50-60 Hz-től működött felfelé. A mai 3D-k 120 Hz-től működnek.


Akkoriban ment rajta a DOOM3D, a NeedForSpeed, a Hexe, valami űrhajós és minden olyan játék, aminél a program vektorokból számolja ki az objektumokat. A 3D-hez kétszer kell kiszámolni kicsit eltérő nézőpontból. Valami betü kapcsolóval be kellett állítani, hogy sztereóban működjön. Ennyi a trükk.


Azon akkor 50Hz körül ment ugyan de kb 75 íHz környékén volt igazán szép a 3D képe. A maiak viszont már 120 Hz alatt nem is működnek ha jól tudom.

2013. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és csak fél giga memória volt benne.

Akkor még azzal is ment az ilyesmi. :)

Viszont az a régi 3D kártya csak w95 és w98 alatt működött.

Fölötte már nem volt kompatibilis.


Ezeket a 3D monitorokat ki kell ismerni, hogy pontosan mit tud. Gondolom át kell tanulmányozni a hozzá adott szoftvert. Azon múlik a működése, ha jól beállítod.

2013. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!