Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legutóbbi iTunes frissítés...

Legutóbbi iTunes frissítés óta ismeretlen hiba (-42110) lép fel minden alkalommal, mitől lehet ez? Mi nem működik jól?

Figyelt kérdés
Vagy mit érint? Semmi különbséget nem veszek észre a régebbi változat óta csak azt, hogy minden alkalommal megnyitás után megjelenik a kis ablakocska...érdekelne, hogy ez akkor most csak az én gépemen van, vagy más is tapasztalta már? és esetleg észrevette e, hogy valami valóban nem úgy működik ahogy kellene?!

2013. ápr. 7. 14:15
 1/1 anonim válasza:

Szia. Nekem is az egyik frissítés óta minden indításkor kiírja. De különösebb működésbeli problémát nem vettem észre. (azon kívül h nagyon zavaró minden egyes alkalommal bezárogatni)


iTunes oldalon nem sokat írtak a dologról... de érdekelne, hogy lehet ezt orvosolni.


[link]

2013. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!