Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jobb a Traktor a Virtual...

Miért jobb a Traktor a Virtual DJ-nél?

Figyelt kérdés
December óta kezdtem zenélni, hercules dj rmx-ről zenélek házibulikban. Virtual DJ-t szeretem használni, de minden DJ ismerősöm szerint hülye vagyok emiatt, és nem léphetek magasabb szintekre ezzel a programmal. Ők a Traktort istenítik, de miért? Nekem a VDJ kényelmesebb, és a kontrollerem is azt támogatja inkább
2013. ápr. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én speciel nem sok mindent tudok a Virtual DJ-ről keveset használtam, de Traktort annál inkább. Tény, hogy rengeteg lehetőséget tartogat a Traktor, de nem hiszem, hogy ezeket pl. VirtualDj-vel ne lehetne elérni. Ha neked jobban fekszik a Virtual DJ, akkor használd azt, vagy próbáld ki a Traktort, és megtudhatod, miben is különbözik a két program, bár nem tudom, hogy VDJ támogatja-e a Hercules controllereket. Egy próbát megér, szerezz egy demo verziót és térképezd fel, ha nem jön be, marad a VDJ.
2013. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítem magam, mert elírtam, szóval: nem tudom, hogy a Traktor támogatja-e a Hercules controllereket :)
2013. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megvan nekem a Traktor is, nem rossz csak nem értem miért annyira jó hogy azt lenne kötelező használni

Egyébként töltöttem le mappingot a traktorhoz, és támogatja az összes potmétert, gombot

2013. ápr. 7. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokkal szebb az EQ-ja, nem késik a play gomb, Eleve szebb a hangszín, pontos a Master tempója. VDJ már 128-ról 130-ra emelt pitchnél bekapcsolt keylockkal nem adott egyenletes lüktetést, kb mint a CDJ-100. Effektek is jobban tetszenek nekem, több formátumot támogat. Timecode rendszerrel is elég profin dolgozik, tényleg professzionális, nem úgy mint a VDJ.
2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!