Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani?...

Hogyan tudnám megoldani? Nagyon fo ntos lenne! (OutlookExpress)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az Outlook Express-el kapcsolatos kérdésem lenne.

Üzleti célból kéne,úgyhogy tényleg fo ntos!

Kérdés:Van egy számítógép,ahová érkeznek az email-ok,a megrendelőtől.(Outlook Expressben érkeznek.)

Vettem egy teljesen új számítógépen,nagy jól működik nagyon jó,de annyi a gond hogy nem tudom azt,hogy egyszerre 2-helyre 1 email címre hogy érkezzenek az emailok.(Bővebben:A régi gépre is kéne hogy jöjjenek az emailek,meg az új gépre is.Nekem az is teljesen tökéletes,ha a régi gépre nem jön és az új gépre jön.

Mind a 2-ő verzió nagyon jó,megfelel,csak tényleg fo ntos.

Kérlek mondjátok el mit kell tennem,és navigáljatok el menüről menüre,hogy mit kell tennem.Köszönöm,és elnézést a zavarásért!



2013. ápr. 7. 19:17
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Mindkét gépen beállítod a fiókot az adott e-mail címmel.

Menüsorból kiválasztod az "Eszközök"-"Fiókok" pontot.

Ezután kiválasztod az adott fiókot, majd katt. a "Tulajdonságok"-ra.

Kiválasztod a "Speciális" fület, és ott teszel egy pipát a következő mellé: "Az üzenetek egy-egy másolata maradjon a kiszolgálón".

Így ha egyik gépen megnyitod az érkezett e-mailt, attól még ugyanúgy megérkezik a másikra is.

Egyetlen hibája, hogy ha küldesz olvasottsági visszaigazolást mindkét gépről, akkor a feladó úgy látja, kétszer ért célba a levele (mivel így is van).

Illetve mégegy probléma lehet, ha kicsi az e-mail tárhely a szolgáltatónál, az aránylag hamar megtelik, hacsak nincsenek rendszeresen törölve a felesleges levelek.

De ez is megoldható, ha a fontos leveleket átmásolod egy másik mappába (a saját gépeden), a tárhelyről pedig törlöd.

2013. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!