Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond? A skypom...

Mi lehet a gond? A skypom kaptt egy vírust ezért újratelepitettük a gépet, de azóta nem müködik a kamerám, és ha a másik fél bekapcsolja akkor kikapcsol a gépem

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 12:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
szar a géped
2013. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig semmi baja nem volt, ment rendesen
2013. ápr. 8. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem telepítettétek fel a drivert (és még lehet, hogy sok más mindent sem).
2013. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Asztali gép vagy Notebook? Usb-s webcam? Win7 vagy xp? Van vírus irtód? Menj rá az Eszközökre-Beállítások-Videóbeállítások és ott ha látod magad a cam-ba akkor jó, ha azt írja, hogy nem talál webcamerát akkor keress hozzá egy illesztó drivert és telepítsd fel. Viszont arra sajna nem tudok megoldást, hogy miért kapcsol ki :l
2013. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
asztali gép, most rakom újra a skypot, néztem a rendszer eszközöket, van két ismeretlen az egyik egy rendszerleállítás a másikat nem tudom micsoda
2013. ápr. 8. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe v. hagyj hozzá szakit. Nem szégyen, ha nem értesz hozzá, de az már butaság, ha nem ismered be és nem kérsz segítséget.
2013. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez az hogy értek hozzá, csak 6000km van köztem és a gép között, és egy team viewer programmal babrálom a gépet, csak az a gond h sokat újraindul, és lassú a folyamat :)
2013. ápr. 8. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak ül valaki a másik oldalon is...

[link]

2013. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A nagynéném aki sajna nem tudja mit is kéne csinálni :)
2013. ápr. 8. 13:24
 10/11 A kérdező kommentje:
mozillával probáltam letölteni a skypot de nem tölt le csak 99%ig
2013. ápr. 8. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!