Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom photoshop-ban...

Hogy tudom photoshop-ban megcsinálni azt, hogy a kép egy részéről "kijelölök" egy színt, és azzal színezek a kép másik részén?

Figyelt kérdés
remélem értitek mire gondolok :)
2013. ápr. 8. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Klikk a pipettára -> mintavételhez klikk a kép megfelelő részére -> klikk az ecsetre -> egérkurzor mozgatása a festeni kívánt részen az egér bal gombjának nyomva tartása mellett.
2013. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább a Másolóra gondolsz? Egyetlen szín kijelölése általában elég ritkán kell. Én Gimpet használok, nem emlékszem rá pontosan, hogy PS-ban hogy van, de a másolóeszköz egy kis stempli formájú valami szokott lenni, valamivel (alt?) együtt bal gombot lenyomva kijelölöd, hogy a kép melyik részét másolja, simán meg rajzolsz az onnan kapott résszel. Sima színfelvételhez meg nem muszáj folyton a pipettára ugranod, megintcsak valamivel (ctrl?) rajz közben is fel tudsz venni egy-egy színt.
2013. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
PS-ben a ctrl és alt billentyűk funkciója függ attól, milyen eszköz van kiválasztva.
2013. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Jó-jó, süsd meg, bármily furcsa, ez a Gimpben meg minden másban is így van, de én arra nem emlékszem, hogy PS-ban *az adott eszközt használva* mit kéne nyomkodni...
2013. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!