Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paintal valóban lehet ilyen...

Egerecske kérdése:

Paintal valóban lehet ilyen szintű rajzot készíteni, vagy ez csak trükk? (lent)

2013. ápr. 8. 17:15
 1/7 miért.én? ***** válasza:
100%
Tuti nem trükk, vannak "nem normális" emberek. :)
2013. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem trükk. Anno scene partyra ilyesmi tudású DOS programokkal rajzolgattak. Ez is mutatja, hogy nem programtól függ a tehetség.


Mondjuk ahhoz, hogy valaki ilyeneket csináljon paintben, időmilliomosnak és kissé zakkantnak kell leni.

2013. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
100%

Naná, hogy lehet, csak nem muszáj:)

Tényleg tanulságos, megmutatja, hogy a kép minősége elsősorban rajtad múlik. Szívesen megnézném az ellendarabját, egy olyan dilettáns munkálkodásáról, aki azt hitte, hogy a lopott Photoshop grafikust csinált belőle...

2013. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, azonban rengeteg időbe telik, és nagyon tehetségesnek, gyakorlottnak kell lenni hozzá. Photoshop-ban, SAI-ban és egyéb fejlett rajzprogramokban elég, ha váltogatod az ecset halványságát, össze is tudod mosni a színeket, itt azonban mindent neked kell csinálni, minden árnyalatot neked kell tudnod és felvinned a palettára.
2013. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom felvenni, hogy miket szerencsétlenkedek össze olyan programokban, mint GIMP, vagy InkSpace. A warezt nem szeretem, úgyhogy a Photoshopot nem próbáltam.

A művész előtt le a kalappal!

2013. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

"...hogy miket szerencsétlenkedek össze olyan programokban, mint GIMP, vagy InkSpace."

Hékás, a kedvenc programjaimból kettőről beszélsz! És pont az tetszik bennük, hogy olyan kényelmes velük dolgozni -- szemben a Painttel, amely a szögletességével láthatólag emberkínzásra van kifundálva. Mi nem megy bennük?

2013. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket, annak ellenére, hogy keresnem kell a GIMP-ben az alapalakzatokat, és az InkSpace-ben nem találtam a lekerekített téglalapot, a szövegszerkesztőben oldottam meg végül. Általában ügyetlen vagyok, látszik, hogy nem a gép előtt nőttem fel.
2013. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!