Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újabb kék halálos laptop! Mit...

Újabb kék halálos laptop! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel bekapcsoltam a laptopom és a windowsos képernyő után kék halál jött be.F8 menüben mindent kipróbáltam de csökkentett módban sem működik.Kék halál után újraindul a gép és újra bejön a kékhalál.

Most egy linux boot dvd-vel tudok netezni, de ez nem megoldás.

A windows 2 hónapja lett újra rakva.

Nemtudom hogy mi okozza. Nagyobb programok és játékok amiket felraktam mostanában: Microsoft Word,Guitar Hero 4.

Ha valaki tud valami megoldást kérem írja le.

Köszi szépen


2009. szept. 22. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen Windows?
2009. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja és újratenni nemnagyon akarom, tele van a vinyóm, ami 2 részre van osztva, de nem akarom formázni egyiket se.

Valami adatmentéses dolog esetleg?

2009. szept. 22. 12:32
 3/11 A kérdező kommentje:
vagy pl most vettem usb-s lézer egeret.. halottam hogy ha nem egyeznek a driverek akkor is lehet gond.... nemtudom mi a gond...:S
2009. szept. 22. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Azonnal futtass le minden viruskeresőt, valszeg benyelt egy trójait.
2009. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van viruskeresőd és kémprogi irtód? Mind a kettőt futtasd le. És nézd meg a Vezérlőpult/Biztonsági központ kék, narancssága vagy piros? Két utóbbi színnel fertőzést kapott a laptopod.
2009. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lehet nem jól tudom de ha nincs rendszer nem tud vírus irtani.Próbáld a Windows CD indítás után telepítés helyet a Windows javítását választani. Vagy a kiszerelt HDD-t egy másik gépbe szerelve (plusz meghajtóként) vírus irtani vagy lementeni az adatokat.
2009. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem jön be a windows nem tudok virust és kémprogramot ill trjait írtani, na majd valahogy megoldom, vagy ezzel a windows helyreálítós dologgal vagy kiveszem a HDD-t... és adatot mentek valahogy.. (csökkentett módba se jön be és nemtudok úgy adatot menteni :S)... köszi a válaszokat...
2009. szept. 22. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereld ki a vinyót, vidd el valamelyik haverhoz és adatkábellel mentsétek le egy másikra. Aztán szereld vissza és formázz. Nem nagyon lehet mást tenni.
2009. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem..köszi..hát ez lesz..


a C-t ilyenmódon kimentem majd telepítéskor a D-t meghagyom ami fontosabb, a C-t telepítem...majd ami kell azt vissza pakolom rá a kimentett dolgok közül.

2009. szept. 23. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, C-t és D-t is mentsétek át adatkábellel, mert elveszhet az összes saját adatod. Nem vicc, nekem egy órán múlott, hogy át tudtuk menteni, kész lett a vinyóm. De végleg. Ne kockáztass.
2009. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!