Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap óta nem indulnak a...

Tegnap óta nem indulnak a programok a számi'tógépemen, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel még vi'gan interneteztem és játszottam, de délután nem reagált semmire... beindul, illetve nem lassabb mint általában, de akármire megyek rá... (Google Chrome, különbféle játékok) bejön a kis karika, de nem történik semmi... nem i'r ki sem errort, sem egyéb hibaüzenetet.Egyébkén a mappák tartalmát nagyon lassan, de betölti. Csökkentett módban minden kifogástalanul ment, mi lehet a gond?(egyébként kb 4 hónapja lett újrarakva)

2013. ápr. 9. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Összeszedhettél valamilyen vírust v. feltelepítettél olyasmit, amit nem kéne. Automatikus indításból lődd ki azokat, amikre nincs szükség.
2013. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. milyen vírusirtód van telepítve, és mikor frissített utoljára?

2. mikor volt utoljára futtatva, WINDOWS csökkentett módban egy teljes merevlemezre kiterjedő, mély vírusirtás?

2013. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jajaj... virusirtó lehet,hogy nincs rajta... UPC csomagot nemrég váltottunk és ahhoz járt egy ilyen 2 hónapos program, ami elég jól funkcionált... de azóta nincs..:/ olyan 1 hónapja... a frissitést pedig magától csinálja... a nagyjából 3 napja
2013. ápr. 9. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel avastot és teljes körű ellenőrzés.
2013. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szedjem le egy másik gépre, és pendriveról átrakjam? Mert ugye közvetlen oda nem tudom rárakni.
2013. ápr. 9. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Ráraktam az Avast telepitőjét, de azt irja, hogy A szolgáltatás nem válaszolt megfelelő időben az inditási vagy vezerlesi kérésre. ... lehet megpróbálom csökkentett módban felrakni és ellenőrizni az egész rendszert
2013. ápr. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!