Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszermeghajtó bővítése, de...

Rendszermeghajtó bővítése, de hogyan?

Figyelt kérdés
Win7-em van particionálva (2 meghajtó) A rendszermeghajtón (C) kevés hely lett hagyva, megtelt és ez több problémát is okoz. Az alap lemezkezelővel nem tudtam megoldani, leszedtem egy particionáló programot (aomei partition assistant), viszont azzal sem tudok hozzá nyúlni a C-meghajtóhoz, nem tudom összevonni másik meghajtóval. Ez mitől lehet? Meg lehet valahogy oldani?
2013. ápr. 10. 07:17
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Menni kell a dolognak. Persze csak ha tényleg azonos lemezen lévő partíciókról, nem két külön merevlemezről van szó. Ajánlom a Paragon Partition Manager 12 Free Edition -t, abban van resize funció, mivel a rendszerpartíciót módosítod a módosításokat a következő újraindításkor boot -időben fogja elvégezni, szóval ne ijedj meg ha a következő újraindításnál sokáig fog boot -olni a gép.
2013. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
100%
At hiszem, előbb a másik (D?) partícióból kell leválasztani valamennyit ( unallocated area - talán így lesz nevezve ), és a második lépésben hozzáadni a C-hez.
2013. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez megoldható a WIN7 beépített lemezkezelőjével is, de ha ennyire nem értesz hozzá, én nem erőltetném, mert egy partícióművelettel az egész vinyót hazavághatod...
2013. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2013. ápr. 10. 17:33
 5/5 adam19044 válasza:
A beépített lemezkezelőn nem engedi bővíteni a C meghajtót, gondolom mert a rendszer használja azt. Nem lehet rajta megoldani. Azonban a Paragon Partition Manegert most próbáltam letölteni, rámentem a resize opcióra, és valami hibát dobott ki, ezért töröltem. Valaklinek valami ötlet?
2014. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!