Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma betudtam lépni MSN-re,...

Ma betudtam lépni MSN-re, pedig 2 napja megszűnt, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
???
2013. ápr. 10. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti a megszűnés hogy egyik napról a másikra elvágják és onnantól nincs. Lassan vezetik ki, de a mai belépési siker nem azt jelenti hogy te még azt hetekig-hónapokig használni tudod majd.
2013. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ilyen-olyan béna szerverekről üzemeltetik, ezért megy ilyen lassan a megszüntetés? Vagy csak nem akarják egyszerre megszüntetni?
2013. ápr. 10. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?

Érdemes az msn-címeket kiírni, vagy azok nem vesznek el?

2013. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem veszett el, mivel a Live rendszer továbbra is működik. Annyi a különbség hogy a WL Messenger helyett a Skype-ba jelentkezel be ugyanazokkal az adatokkal.
2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már hónapok óta erről van szó. Csak azt nem értem, hogy szándékosan nem egyszerre szüntetik meg, vagy nem is lehet így megoldani.

Skype van helyette, meg fb. chat.

2013. ápr. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!