Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash ingyen?

Adobe Flash ingyen?

Figyelt kérdés
Lehet-e valamilyen úton módon ingyen szerezni eredeti Adobe Flash-t? Valahol nyerni, vagy valami?

2013. ápr. 10. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eleve ingyenes, nem?
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ingyenes!

[link]


[link]


[link] download/?installer=Flash_Player_11_for_Internet_Explorer&os=XP&browser_type=MSIE&browser_dist=OEM&d=Google_Chrome_22.0_IE_Browser&p=Google_Toolbar_7.4&dualoffer=false


telepítés után:

[link] completion/aih/?exitcode=0&type=install&appid=100

2013. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Adobe Flash egy multimédia-fejlesztő program, míg az Adobe Flash Player a böngészőkben lévő flash tartalom kezelésére való, nem ugyanaz.


Az Adobe programcsomag tagjairól nem igazán hallani hogy ingyenesek lennének, sőt mivel profi programok ezért elég drágák is. Hacsak nem töltöd le a tört verziót akkor ingyen nem lesz meg.

2013. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező nme a flash playerre gondol hanem az animácio készítőre, azt viszont csak torrenten lehet ingyen beszerezni...
2013. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Valahol nyerni, vagy valami?"


Hogyne! Las Vegasban nemrég vezették be a rulettnél, hogy mostantól a nullásnál nemcsak pénz a nyeremény, hanem mindig egy jogtiszta AF is!

2013. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat (Ki mennyire vette komolyan...)

Igen Flash re gondoltam, nem a Palyerre.

Találtam már megoldást, de ha valaki tud valami hasznos infót azt leírhatja.

2013. ápr. 11. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!