Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket ajánlanátok? A win...

Melyiket ajánlanátok? A win 7-et, vagy a win 8-at?

Figyelt kérdés
Amióta megjelent, nekem az óta csak xp-m volt, igaz egy rövid ideig próbálkoztam a vista-val, de az nem tetszett (úgy olvastam róla, hogy még sokan voltak így). Szóval megint visszaálltam xp-re. Teljesen meg vagyok vele elégedve, még mindig, most már viszont kényszerből kell váltanom. Eddig teljesen jól elvoltam vele, mert pl a pc játékok így tíz év után is tudják mi az, hogy xp. Azonban már elmúltak azok az idők, mikor a gépemet csak játékra használtam. A játék és a szórakozás háttérbe szorul, mert már dolgozni is kéne a gépen. Ehhez jó programok kellenek, csak ezek az újabbak már nem íródnak xp-re. Használhatnék régebbi programokat is, de azzal csak húznám ezt a dolgot, és ráadásul feleslegesen, mert minek használjak régebbieket, és kevésbé jókat, ha lehet modernebbeket is amik többet tudnak. Ezért érdekelne, hogy Ti melyik op rendszert ajánlanátok a fenti kettő közül?

2013. ápr. 10. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a windows 7 jobb, ha nem akarsz mindig bajlódni win8-on a az ikonos elrendezés átállításával. Semmivel nem jobb mint a 7, sőt...
2013. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én a win7et javaslom.
2013. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
szerintem a windows 7 jobb nekem az is van bár a windows 8 az értőképernyős tablketeken jól működik ha viszont egy azstali pc-t nézünk vagy egy laptopot azon a windows 7 sokkal jobb és ha mégis a windows 8-on gondolkodnál semmi értelme mert úgyis windows 7-ként használnád
2013. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
win 7
2013. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
55%
Windows 7!! Nekem is az van és ha nem akarsz bajlódni mint mondta az első vagy a második válaszoló! A windows 8 az már ilyen okos telefonos... De komolyan mert eredetileg Tablet-re lett tervezve de fut PC-n is. Ez az ipad-ra. Szerintem WINDOWS 7 !!!
2013. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Windows 8! ;-)
2013. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
45%
Ha XP-ről váltasz, akkor lényegtelen, amelyik neked szimpatikusabb. Én a 8-at ajánlanám, mert gyorsabb/stabilabb, de a 7 is tökéletes. A lényeg, hogy NE Vista legyen!
2013. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TigerDemoN ***** válasza:
65%
Nekem win 8-am van, de nem ajánlom :/ mert nagyon szokatlan és a legtöbbet nem tudod hogy mi holvan..
2013. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 13. 14:12
 10/14 anonim válasza:
Nekem Win8-am van kicsit szokatlan először de meglehet szokni! Va rajta egy kereső ami nekem nagyon tetszik lehet progik, fájlok, beállítások közt keresni egyébként ha a win 8 nem jön be lelehet butítani win 7-re van rajta ilyen lehetőség! Remélem segítettem!
2013. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!