Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell ábrát lekicsinyíte...

Hogyan kell ábrát lekicsinyíteni Wordben?

Figyelt kérdés
Sziasztok,rajzoltam egy ábrát Wordben, amit szövegbe szeretnék beilleszteni, de túl nagy lett és nem tudom hogyan kell arányosan lekicsinyiteni (ha lehet egyáltalán). Próbáltam kijelölni és úgy valahogy, de nem sikerült. Valaki tudja hogyan lehetne? Köszönöm.
2013. ápr. 10. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mentsd le .jpg fájlnak, képszerkesztővel, méretezd át, aztán illeszd be a szövegbe.

IrfanView: [link]

2013. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kijelölöd a képet, és a sarkára mész, hogy megjelenjen a dupla nyíl, ha azt mozgatod, akkor arányosan kicsinyít, nagyít
2013. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm megprobálom ezzel a móodszerrel.

2. Köszönöm de ezt már próbáltam úgy nem megy.

2013. ápr. 11. 18:26
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha a #2 által javasolt módszer nem megy, akkor valamit nagyon eltoltál...

Esetleg próbáld meg a következőt:

Kattints kettőt az ábrába. A megjelenő lehetőségekből válaszd az "Elrendezés"-t, majd a "Szöveg elé" opciót, akkor már tudod méretezni, áthelyezni stb.

2013. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!