Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A microsoft excel szerintetek...

A microsoft excel szerintetek is egy borzalom, a függvények miatt?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom, értetlen az egész, és ha nem lenne excel szerintem senkinek se hiányozna. Nem volt normális aki kitalálta.
2013. ápr. 11. 13:29
 1/8 Argloss ***** válasza:
Ha belegondolsz egy autó vagy repülőgép működésébe, akkor azok is brutálisan bonyolult dolgok a számodra, mégsem gondolod, hogy a világ jobb lenne nélkülük. Még csak egy digitális számológépet sem tudnál készíteni, de attól még ezek nagyon hasznos dolgok... Igaz nem mindenkinek szükséges, de az iskolában csak olyat tanulsz ami biztos, hogy később is kelleni fog?
2013. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Te nem értesz hozzá, még nagyon is hasznos és fontos funkciók ezek!
2013. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:

"...ha nem lenne excel szerintem senkinek se hiányozna."


Milyen igazad van! Hiszen bármelyik másik táblázatkezelővel is megcsinálhatod ugyanazt, ugyanúgy...

2013. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meglepődnél, ha tudnád, hogy mégis milyen sokan használják, és örülnek neki, hogy létezik, mert anélkül nem, vagy csak nagy nehézségek árán tudnák elvégezni a dolgukat.
2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha szerinted az Excel egy "borzalom", majd mivel jellemzed az Access -t??!
2013. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy a butaságod fitogtasd igazán kárt volt indítani ezt a témát.
2013. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Konzolos PostgreSQL -t a népnek!
2013. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Paradoxa válasza:
Nyilván nagyon jó, de én is utálom. Miért ne kérdezhetné meg valaki, hogy másnak is vannak-e hasonló érzései?
2022. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!